Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Kronika

Comodorův deník 26. 7. 2371 (generace 14) pátek

Počasí: od rána jasno, celý den téměř bez mráčku

Místo: Planeta Mars

Čas: 7:30 dnešní den kolonisty budí hudba, ale není reprodukovaná, kapitáni a seržanti zpívají budíček. Po protažení těl proběhla ranní dekontaminace.

Dnešní snídani si kolonisté hledali. Na lístečcích byly napsané suroviny, ze kterých si mohli kolonisté složit snídani podle vlastní chuti. Lístečky byly rozházené v blízkém lese. Z táborového snídaňového menu vypichujeme hlavně lívance, které pro nás připravila praporčice Lidka.

Osidlování Marsu je téměř u konce, proto kolonisté oslavují. Den začal závody formulek na Marsu. Kolonisté probíhali překážkovou dráhou, kterou jim připravili kapitáni. Vzhledem k teplotám na Marsu nesměly chybět vodní hry. A také oblíbená hra pastelky, oblékaní kolonií podle dané barvy vytažené z klobouku.

Během poledního klidu dolepili kolonisté na táborovou mapu poslední budovy, aby mohlo proběhnout závěrečné hodnocení.

Po poledním klidu bylo otevřeno Casino M.A.R.S. kde vydělávali kolonisté marsáky na koncový jarmark.

Po večeři proběhl jarmark na Marsu, kde si kolonisté nakoupili upomínky na kolonizování Marsu, pořídili památeční fotografie, nebo si dali něco dobrého v našem MARS baru.

Po jarmarku se na velkém nástupu vyhlásily nejúspěšnější kolonie. Nejúspěšnější byl tým Alzáci!!! Podařilo se jim postavit největší a nejúspěšnější kolonii!!! Velitelství gratuluje!

Po vyhlášení výsledků a po dortech za odměnu jsme se odebrali k poslednímu táborovému ohni. Na špičce ohně byla postavena naše zpáteční raketa, kterou jsme symbolicky odstartovali pro cestu zpět na Zemi

Po čtrnácti generacích je planeta Mars připravena pro další kolonizaci, bez potřeby dotací ze Země… Přelidněná planeta Země je zachráněna…

 

Meteorologické zpravodajství:

čas

teplota [°C]

Tlak [Ph]

Vlhkost [%]

poznámky

7:00

20

1038

68

jasno

13:00

32

1025

35

jasno

19:00

28

1020

38

jasno

 

autor: Admirál Edit
| korektor: Admirálové Zbyněk a Kája
| poslední úprava: 26.07.2019 23:46

Kde nás najdete?

Najdete nás u soutoku Valovického a Větrnického potoka, nedaleko obce Větrník v okrese Náchod.

GPS souřadnice
50°24'59.0"N 16°00'11.7"E

Telefon hlavního vedoucího
+420 736 659 900